Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy Szymon Wójcik a lengyel bajnokságban folytatja karrierjét.
Szymon január végén érkezett Szolnokra: 21 alkalommal lépett pályára a magyar bajnokságban piros-fekete mezben, átlagban 8,4 pontot, 3,6 lepattanót szervezve, ezzel segítve csapatunkat az idei Magyar Kupa és a bajnoki ezüstérem megszerzésében.
Köszönünk mindent, Szymi! Sok sikert kívánunk további pályafutásodhoz!