You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
NB I. "B"

Szolnoki győzelem az U23-as csapatok mérkőzésén

Két tartalékos U23-as csapat találkozott vasárnap kora este a Tiszaligetben. Mind a házigazda szolnokiak, mind pedig a vendég debreceniek nélkülözték néhány kulcsemberüket, úgyhogy nem a legjobb összeállításában lépett pályára a két fél.

Az első negyedben kiegyenlített volt a küzdelem, a hazaiaknál különösen Orbán Bendegúz volt elemében. Miután neki akadtak a pontszerzésben társai, így a félidőre 15 pontosra sikerült hizlalni a szolnoki előnyt (37-22).

A fordulás után átmenetileg visszaesett Frankék játéka, a debreceniek tíz pontra felzárkóztak, aztán végül ismét ritmust tudott váltani a szolnoki csapat, s végül nagyarányú győzelmet arattak.