You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
NB I. "B"

Jobban koncentrált a Pécs az utolsó negyedben

Második mérkőzését játszotta az NB1/B-ben az Olajbányász U23-as csapata. Szarvas Gábor tanítványaira ezúttal nehezebb feladat várt, mint a Pápa ellen, a négy délszláv származású játékossal felálló Pécs ugyanis szervezett gárda hírében áll.

Ennek megfelelően szinte azonnal magához ragadta a kezdeményezés a Pécs, de az első negyedbéli jó teljesítményüket nem tudták megismételni a folytatásban. Rudnerék kiegyenlítetté tették a mérkőzést, ennek köszönhetően csak négy pontnyi pécsi előnyt jegyezhettünk fel a nagyszünetben.

A fordulás után is folytatta remeklését a Rudner és Taiwo ponterősségére építő házigazda, s reális győzelmi eséllyel fordultak az utolsó negyedre a szolnokiak (46-45). Azonban a végjátékban jobban koncentrált a Pécs, s még ha volt is egyenlítési esélyük Pallaiéknak, végül két ponttal a vendégek győztek.