You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Hepp Kupa

A Hepp Kupában vágott vissza a Cegléd

Az Olajbányász fiataljai a bajnoki találkozó után ismét a Cegléd ellen léptek pályára

Ezúttal az alsóbb osztályú csapatok számára kiírt Hepp kupában lépett pályára B-csoportos csapatunk. Az Olajbányász fiataljai a bajnoki találkozó után ismét a Cegléd ellen léptek pályára, ám ezúttal nem sikerült meglepni a Zöld csoport egyik favoritjának tartott ellenfelet. Ezúttal nélkülözték legjobbjukat, Rudner Gábort, aki a felnőtt kerettel készül a Kaposvár elleni A-csoportos bajnokira.

Remekül kezdtek Vavra András tanítványai, kiválóan dobtak kintről, aminek köszönhetően már az első tíz perc végére komoly előnyt építettek föl. Csák Bencéék továbbra sem találták saját ritmusukat, s nem dobtak jól sem kintről, sem pedig közelről. Így aztán a mérkőzés lényegében a nagyszünetre eldőlt (23-50).

A második félidőben érezhetően kisebb lett a játék irama, a vendégek biztosan tartották húsz pont fölötti előnyüket, így végül megérdemelten jutottak a Hepp Kupa negyedik körébe.